"Saznajte iz prve ruke" - Poseta kompaniji Grundfos Srbija doo

Centar za razvoj karijere i savetovanje studenata Univerziteta u Beogradu organizovao je za studente Univerziteta u Beogradu posetu  kompaniji Grundfos Srbija d.o.o. u Inđiji u utorak, 28. maja 2024. godine.

Poseta kompaniji Grundfos realizuje se u okviru programa "Saznajte iz prve ruke", a organizovana je kako bi se studentima Univerziteta u Beogradu omogućilo da u direktnom kontaktu sa zaposlenima u najuspešnijim kompanijama steknu nova znanja o funkcionisanju savremenog tržišta rada.

Učesnici u poseti su imali priliku da se kroz prezentaciju upoznaju sa  načinom funkcionisanja i specifičnostima rada u različitim sektorima kompanije. Zaposleni su sa studentima govoriti o svom karijernom putu,  mogućnostima za razvoj karijere u njihovim timovima, veštinama koje se očekuju od novozaposlenih, kao i o programu "Grundfos prilika" koji se pruža mladima. Studenti su imali priliku da čuju i kraće izlaganje na  engleskom jeziku, o radu u okviru lanca snabdevanja. Usledio je obilazak fabrike gde su učesnici u poseti u direktnom kontaktu od zaposlenih saznali više o procesima u proizvodnji, nakon čega ću obišli i administrativni deo kompanije.